Oppdaterte årsmøtepapirer, protokoll og vedtak om bygging av klubbhus

Bodø JFF avholdt årsmøtet 12. mars 2025 på Folkets Hus, hvor den store saken var fornyet vedtak, ny prisramme og ny finansiering for bygging av klubbhus på Bestemorenga.

Publisert: 19. mars 2025 kl. 14.23

Sist oppdatert: 19. mars 2025 kl. 14.30

Styret jobbet med ny kostnadsramme og ny finansieringsplan for bygging av klubbhus helt opp til årsmøtet. Dagen før årsmøtet hadde leder og nestleder vært i møte med SpareBank 1 Nord-Norge. De nye planene, ny kostnadsramme og forslag til finansiering finner du nedenfor i de oppdaterte årsmøtepapirene. Årsmøtet ga styret enstemmig fullmakt til å fortsette planlegging og bygging av klubbhus som skissert i årsmøtepapirene.

Under regnskapet for 2024, så hadde balansen falt ut av årsmøtepapirene. Den ble fremvist og årsmøte godkjente enstemmig at balansen legges inn i årsmøtepapirene.

Oppdaterte årsmøtepapirer.

Protokoll årsmøte 2025.

Nytt styre ble valgt, men per dato er det dessverre ingen som ønsker å være med i Barne-, ungdom- og familieutvalget og Sportsfiskeutvalget.

Å legge til rette for aktiviteter til barn og ungdom er viktig for foreninga.
Fisking er selvfølgelig en sentral del for en jeger- og fiskerforening.
Disse to utvalgene kan også samarbeide om aktiviteter som kan engasjere hele familien. Hvis du ønsker å bidra, så ta kontakt på bodo@njff.no eller ring organisasjonssekretær på 413 06 557.

Tre stykker ble takket av for innsatsen i styret:

Mads-Olav Rønning (til høyre) ble takket av som økonomiansvarlig av leder Arild Skarvik Pettersen
 
Filip Østensen (til høyre) gikk av som leder i Barne- ungdom- og familieutvalget
 
Kurt Arne Brannfjell (til høyre) takkes av som leder i Klekkeriet

Leder av Sportsfiskeutvalget Tor-Helge Pedersen var ikke til stede på årsmøtet.
​​​